Psych8logia


w budowie

Pierwsze zasady szkoły pojawią się tutaj na początku Października.

Tutaj zaczniemy od oczyszczenia ludzkiej Duszy ze zbędnych śmieci, groźnych nakładek, duszących buforów i innych takich. Zajmiemy się tym wieloaspektowo, jak trzeba, to znaczy, zarówno myślą (intelektem, umysłem), jak i sercem (uczuciem) i wolą. Tudzieź ciałem.

Będzie to w zasadzie odmiana szkoły IV Drogi (vide klasyfikacja G. Grudżijewa) – z pewnymi odskocznami w stronę V Drogi (bardzo to się przyda, odświeżyć prawdziwą wiedzę o Związkach Miłosnych, dawno zapomnianą, skrzywioną i zatrutą – tutaj można popatrzeć (ale lepiej tylko zerknąć) na to, jak to ponad dziesięc lat temu wygląda w planie, ale bardziej satyrycznym, natomiast, ponieważ jak wiadomo: historia się powtarza, i gdy pierwszy raz dramaty stwarza, później powraca jako farsa; to tym razem w planie Pleoromy będzie odwrotnie tzn. pierwsza część pozostanie taka jaka jest, czyli satyryczna, natomiast druga będzie nie tylko dramatyczna, ale i pragmatyczna i użyteczna. Co nie przeszkadza temu, że pozostanie mistyczna.).

prace cały czas trwają [zdjęcie – krawiec na ulicy w Jerozolimie – styczeń 2019 (c) Marat Dakunin


Generalnie ta odmiana szkoły będzie oparta na sztuce (w odróżenieniu do szkoły Cassiopaea – Quantum Future, prowadzonej przez prof. Arkadiusza Jadczyka), która jest zasadzona na nauce.

[tutaj znajduje się strona – w której oddaję hołd wspomnianej Szkole]

Ale oczywiście z metod naukowych będziemy jak najbardziej korzystać i jesteśmy za nie wdzięczni. Nie będziemy jednak aż tak bardzo matematycznie skurpulatni i ściśli..

Nie bez kozery – trzeba wspomnieć – że mamy niezły (sic!) patronat – jesteśmy mianowicie pod dobrymi skrzydłami!

I pomagają nam Lwy – a lwie cechy – nie są takie złe, także (sic!)

Marat Dakunin

%d bloggers like this: